O Restauracji

Poznaj naszą restauracje

Najniższe ceny tylko na naszej stronie

Wybierz Date Pobytu

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

KULINARNA PODRÓŻ

Dla Gości hotelowych i nie tylko...

Zapraszamy do naszej klimatycznej Restauracji. Do Państwa dyspozycji oddajemy Salę Kolejową oraz Salą Piernikową, które znajdują się wewnątrz budynku, a także przeszkloną Salę Wiślaną na zewnętrznym tarasie hotelowym. Nasi Goście mogą tu wypić pyszną kawę, zjeść obiad, czy kolację lub miło spędzić wieczorny czas korzystając z oferty baru. Dla Gości hotelowych czekają atrakcyjne promocje.

Rezerwacja stolików 

 Tel: +48 575 136 500

Poniedziałek - Niedziela
w godzinach pracy Restauracji

Godziny otwarcia

Poniedziałek 13:00 - 20:00
Wtorek - Czwartek 13:00 - 21:00
Piątek - Sobota 13:00 - 22:00
Niedziela 13:00 - 19:00

Menu a'la carte

Restauracja Lokomotywa

Restauracja Lokomotywa to miejsce słynące w Toruniu z wyśmienitej tradycyjnej kuchni polskiej, w którą wplatają się elementy kuchni świata.
Klimatyczne wnętrza Restauracji zabiorą każdego Gościa w kulinarną podróż do tradycyjnych smaków. 

Funkcjonujemy jako restauracja a'la carte dla Gości hotelowych i nie tylko. Restauracja również sprawdzi się idealnie na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, komunie czy jubileusze.

Zapewniamy wysokiej klasy obsługę i przyjazną atmosferę w całym obiekcie. Podczas imprez serwujemy wybrane przez Państwa wspaniałe potrawy przyrządzane przez nasz doświadczony zespół kucharzy.

Menu

Menu dziecięce

Karta alkholi i drinków

 

Małe spotkania

Czy szukacie Państwo miejsca na spotkanie ze znajomymi lub romantyczną randkę we dwoje? A może planujecie biznesowy lunch, bądź oczekujecie dyskrecji i warunków do spokojnej rozmowy przy biznesowej kolacji? Zapraszamy do naszej Restauracji - indywidualnie ustalamy menu i dostrajamy się do oczekiwań naszych Gości.

 

Zobacz na mapie

Przystanek Toruń

pfr