info ico

POGODA

Wybierz termin pobytu

Wybierz standard

KONFERENCJE

Zachwyć uczestników spotkań biznesowych
Toruń - biznesowa destynacja

 

Piękny i zabytkowy Toruń zachwyca uczestników spotkań biznesowych swoim niepowtarzalnym klimatem oraz różnorodnością turystycznych atrakcji. Stare Miasto wpisane na listę UNESCO, nadwiślańska panorama, bogata oferta kulturalna i rozrywkowa, stawiają Toruń w czołówce najatrakcyjniejszych destynacji wybieranych przez organizatorów spotkań.


 

 
Konferencyjny Przystanek

 

Przystanek Toruń jest wyjątkowym obiektem na mapie turystyki biznesowej w Toruniu. Unikalny wystrój, kameralna atmosfera i bliskość kolei, to tylko niektóre argumenty potwierdzające, że Przystanek Toruń to ciekawe i niesztampowe miejsce na organizację spotkania biznesowego.


 

 

Główne atuty

 

Kompleksowa oferta

 

Zróżnicowanie sal i oferty gastronomicznej, daje możliwość elastycznego podejścia do realizacji zleceń. Organizujemy duże konferencje, imprezy firmowe, jak i małe spotkania biznesowe. Na życzenie klienta wzbogacamy naszą ofertę
o elementy związane z zabawą i integracją grup biznesowych.

Profesjonalna obsługa

 

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w zakresie organizacji konferencji i eventów. Doradzamy już na etapie planowania, a podczas wydarzenia zapewniamy profesjonalną obsługą techniczną.

Wyposażenie sal

 

Zapewniamy wyposażenie multimedialne niezbędne do sprawnego przeprowadzenia konferencji i szkolenia. Z tego tytułu nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat.

Lokalizacja i parking

 

Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta – blisko tętniącej życiem Starówki, łatwy dostęp do komunikacji, miejskiej, autobusowej i kolejowej. Obiekt dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem.

 Sale konferencyjne i bankietowe
Zobacz Przystanek Toruń w serwisie mojekonferencje.pl Zobacz Przystanek Toruń na stronie http://www.salebiznesowe.pl

 

 

 

 
 
>
 

Nowość!

Nowa konfiguracja sali...

 
Więcej
 
 
 
137 m2 - powierzchnia / 120 - maksymalna liczba osób
Możliwe układy:

Połącz salę
Mostkową oraz Dworcową!

 

Dzięki nowej konfiguracją zyskasz dodatkową przestrzeń. Połączenie dwóch sal pozwoli Ci zorganizować konferencje dla większej ilości osób.

OFERTA GASTRONOMICZNA
Kulinarna klasyka w nowoczesnym wydaniu

 

Nasze propozycja kulinarna to przysłowiowa ,,kropka na i” w prezentacji oferty biznesowej. Stawiamy na dobrą i tradycyjną kuchnię, a nasi kucharze czerpią inspiracje z aktualnych trendów kulinarnych. W trosce o zadowolenie uczestników spotkań biznesowych, z największą starannością komponujemy menu dostosowane do rodzaju spotkania i oczekiwań naszych Gości.


Zobacz pełną ofertę Restauracji Lokomotywa
 

Kontakt

 

Każda oferta cenowa jest przygotowywana i kalkulowana pod indywidualne zapytanie klienta. Zapraszamy do kontaktu:


PRZEJDŹ DO FORMULARZA

kom.: +48 575 124 500
email: konferencje@przystanektorun.pl
 
design by : LEMONPIXEL.pl