info ico

POGODA

Wybierz termin pobytu

Wybierz standard

Oferta grupowa

PRZYSTANEK DLA GRUP

PRZYSTANEK DLA GRUP

 

Obiekt oferuje noclegi dla grup zorganizowanych - szkolnych, młodzieżowych, turystycznych i biznesowych. O atrakcyjności oferty decyduje m.in. dogodna lokalizacja obiektu w centrum miasta i pobliżu starówki, potencjał bazy noclegowej oraz oryginalność kolejowej aranżacji wnętrz.

Zakres oferowanych usług:
- noclegi
- wyżywienie (śniadania, obiady, obiadokolacje, kolacje, prowiant na wynos)
- imprezy integracyjne
- spotkania plenarne (szkolenia, konferencje i inne)

 

ATUT INFRASTRUKTURY

 

Przystanek Toruń dysponuje infrastrukturą, która doskonale sprawdza się w obsłudze grup zorganizowanych:
- ponad 120 miejsc noclegowych 
- przestronna sala śniadaniowa
- sale restauracyjne i sale konferencyjne
- bezpłatny, monitorowany parking dla aut i autokarów

 

KAPITAŁ DOŚWIADCZENIA

 

Już od kilkunastu lat specjalizujemy się w obsłudze grup zorganizowanych w różnych przedziałach wiekowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidulanie dokładając wszelkich starań, aby organizatorzy, a przede wszystkim nasi Goście, czuli się komfortowo i bezpiecznie. Robimy wszystko, aby nasi partnerzy mieli poczucie wzorowej organizacji oraz profesjonalnej i miłej obsługi od pierwszego kontaktu, po samą realizację usług. 

 

Rekomendacje

„Jako organizatorzy głównie wycieczek szkolnych do Torunia wybieramy ten obiekt już od kilku lat. Pracują w nim pozytywni ludzie, którzy nigdy nie stwarzają problemów, ale zawsze starają się pomóc”
 

POBIERZ REKOMENDACJE

Marcin Najdora Centrum Turystyczne TOM-WOJ.

„Nasi podopieczni zakwaterowani w hostelu byli pod wrażeniem profesjonalizmu, opartego na indywidualnym zaangażowaniu wszystkich pracowników…Przystanek Toruń wyróżnia się smaczną kuchnią i świetnym zapleczem noclegowym”
 

POBIERZ REKOMENDACJE

Dominika Panek Centrum Chemii w małej skali

„Od ponad pięciu lat współpracuję z Przystankiem. Często, w ramach różnych projektów edukacyjnych gościmy w Toruniu większe i mniejsze grupy z innych krajów…Od pierwszego pobytu cenią elastyczność rezerwacji, pomocny personel, lokalizację, korzystny stosunek jakości do ceny. Bardzo ważna jest również obecność dobrej infrastruktury umożliwiającej organizację spotkań i konferencji”
 

POBIERZ REKOMENDACJE

dr hab. Przemysław Charzyński, Wydział Nauk o Ziemi UMK

Pozytywne emocje i pasja, dobry duch miejsca i pozytywne wibracje odczuwa się w Przystanku na każdym kroku. Świetna aranżacja wnętrza recepcji, w której zawsze krótko, zwięźle i rzeczowo załatwiamy wszelkie formalności, życzliwość i pomoc profesjonalnej obsługi – cóż życzyć sobie można więcej?
 

POBIERZ REKOMENDACJE

Przemek Warkocki Firma Turystyczna Szlak

design by : LEMONPIXEL.pl