info ico

POGODA

Wybierz termin pobytu

Wybierz standard

Hotel***

Przystanek Toruń

Unikalny charakter

 

Hotel Przystanek Toruń powstał w odrestaurowanym, historycznym budynku stylizowanym na klimatyczny dworzec kolejowy z dawnych lat. Wyróżnia go niezwykła dbałość o każdy detal wystroju nawiązującego do tematu kolei i podróży. Idealne rozwiązanie dla turystów poszukujących ciekawych miejsc z charakterem.

 

Oferta hotelowa

 

Hotel Przystanek Toruń posiada w swojej ofercie ponad 120 miejsc noclegowych. Pokoje zlokalizowane są na dwóch kondygnacjach, urządzone są w lekkim i nowoczesnym stylu.

Zobacz prezentację pokoi hotelowych

Szczególowe informacje:

1. bezpłatny, monitorowany parking dla samochodów osobowych
2. bezpłatny dostęp do WiFi
3. pokoje dla niepalących
4. dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez osobnego łóżka)
5. doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00 dnia następnego
6. codzienne sprzątanie w pokoju; wymiana bielizny pościelowej i ręczników co 3 dni lub każdorazowo na życzenie Gościa, lecz nie częściej niż raz na dobę
7. ogólnodostępna, wyposażona kuchnia dla Gości

Goście mogą skorzystać z oferty śniadań serwowanych w formie bufetu szwedzkiego (Hotel zastrzega sobie prawo do podania śniadania a'la carte w przypadku małego obłożenia) oraz z oferty Bistro Lokomotywa serwującego dania kuchni polskiej.

 

Dogodna lokalizacja

 

Hotel zlokalizowany jest na obrzeżach słynnej, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, toruńskiej Starówki. Od Rynku Starego Miasta dzieli go 15 minutowy spacer, zaś odległość do Bulwaru Filadelifjskiego -popularnej promenady biegnącej nad brzegiem Wisły, to jedynie 350 metrów.
 

Zobacz Mape
 

Potencjał i wszechstronność

 

Hotel posiada nowoczesne i rozbudowane zaplecze konferencyjne i restauracyjne, jest przygotowany do przyjęcia grup turystycznych oraz świadczenia profesjonalnych i kompleksowych usług dla biznesu.
 

Szczegóły oferty biznesowej
 
design by : LEMONPIXEL.pl