info ico

POGODA

Wybierz termin pobytu

Wybierz standard

Koleją za miasto

Wspólna wycieczka pociągiem to przygoda dla całej rodziny

Kolejowe wyprawy za miasto

Wybierz się w kolejową, jednodniową wyprawę do ciekawych miejsc w naszym regionie. Dworzec Miasto znajduje się w odległości 3 minut pieszo od hotelu , tu można skorzystać z połączenia kolejowego z jedną z kilku zaproponowanych przez nas destynacji turystycznych.

 
 

Inowrocław –
czas podróży ok 00:30

Inowrocław, nazywany często miastem na soli, należy do najsłynniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce. Największą atrakcją jest Park Zdrojowy z tężnią solankową o wyjątkowym kształcie, długości 320 m i wysokości 9 m. Doskonałe miejsce na relaksacyjny spacer zarówno za dnia, jak i nocą, gdy tężnia solankowa jest bajkowo oświetlona. W sąsiedztwie tężni znajduje się duży plenerowy plac zabaw dla dzieci.

Bydgoszcz –
czas podróży ok. 01:00 h

Wśród najważniejszych zabytków i atrakcji turystycznych Bydgoszczy wymienić można Stary Rynek, Tramwaj Wodny, Exploseum, Muzeum Mydła i Historii Brudu oraz popularne miejsca relaksu i odpoczynku - Wyspę Młyńską i Myślęcinek. My szczególne polecamy Bydgoski przemysłowy szlak tematyczny TeH2O (Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O). W Bydgoszczy można ciekawie spędzić czas!

 
 

Grudziądz -
czas podróży ok. 01:10 h

Miasto malowniczo ulokowane nad prawym brzegiem Wisły. Historia tego wielowiekowego ośrodka sięga czasów pierwszych Piastów. Zabytki Grudziądza znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Warto zobaczyć słynną panoramę nadwiślańską miasta, mury miejskie z XIV/XV w. (m.in. Bramę Wodną) , pozostałości zamku krzyżackiego z drugiej połowy XIII w. z wieżą Klimek, zespół spichrzów z XIII-XVII w. , cytadelę i inne zabytkowe obiekty sakralne.

Chełmża –
czas podróży 00:25 h

Jedną z głównych atrakcji turystycznych w tym malowniczym miejscu jest Jezioro Chełmżyńskie, rozlewające się we wschodniej części miasta. Jezioro ma powierzchnię prawie 300 ha, a poplażować i wypocząć można nie tylko nad częścią jeziora, znajdującą się w centrum miasta, ale również w innych miejscowościach, przylegających do jeziora. Turyści mogą pospacerować po rynku głównym i mostku spacerowym nad jeziorem, zwiedzić gotycką Bazylikę konkatedralną Świętej Trójcy i inne zabytki Chełmży.

 

TURYSTYCZNY ROZKŁAD JAZDY

Koleją za miasto

Wspólna wycieczka pociągiem to przygoda dla całej rodziny

Toruń aktywnie

Aktywność i adrenalina na pogodę i niepogodę

Mali odkrywcy

W Toruniu dzieci bawią się, uczą i odkrywają…

Rowerem w Toruniu

Polecamy miłośnikom dwóch kółek...
design by : LEMONPIXEL.pl