Polub nas na Facebook

Restauracja w Toruniu

Stoi na Przystanku Toruń magiczna Lokomotywa, zasobna, gościnna, niezwykle urokliwa!
Ciągnie wagony pełne serdeczności, wiozące gości ku świetlanej przyszłości…


Restauracja Lokomotywa zapewnia najlepszy skład i pierwszą klasę wszystkim Gościom. Specjalizujemy się w organizacji szerokiej gamy uroczystości w gronie od kilku do kilkuset osób:

- wesela
- chrzciny
- komunie
- imprezy okolicznościowe
- ostatnie pożegnania
- spotkania biznesowe
- bankiety

Zapewniamy wysokiej klasy obsługę i przyjazną atmosferę w całym obiekcie. Podczas imprez serwujemy wybrane przez Państwa wspaniałe potrawy przyrządzane przez nasz doświadczony zespół kucharzy.

Serdecznie zapraszamy!

Restauracja Locomotiva wyrusza w podróż i zaprasza Państwa do wspólnej wyprawy po krainie dobrego smaku.

Nasz zespół ma przyjemność zaprosić Państwa do nowego miejsca na kulinarnej mapie Torunia, gdzie będziecie mogli Państwo cieszyć swe podniebienia wyjątkowym smakiem potraw kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Nie zabranie w naszym menu także dań regionalnych, w tym tak bardzo chwalonej, a jednak nadal niedocenionej gęsiny. Nasz zespół sprawi, iż każde danie będzie smakowało niepowtarzalnie.
Wnętrza Locomotivy, harmonijnie łączą ze sobą nowe ze starym, tworząc wyjątkową atmosferę i niecodziennie miejsce, gdzie będzie mogli Państwo w przyjaznym klimacie cieszyć się serwowanymi daniami.

Nad komfortem naszych Gości czuwa pełna profesjonalizmu obsługa, która jest w pełni do Państwa dyspozycji. Jesteśmy zawsze gotowi spełnić Państwa życzenia. Pragniemy aby restauracja Locomotiva stała się dla Państwa miejscem wyjątkowym, gdzie z przyjemnością będziecie Państwo wracać. My ze swojej strony postaramy się, aby każda uroczystość była niepowtarzalnym i niezapomnianym dla Państwa świętem.

Zapraszamy Państwa do naszego pociągu!