Polub nas na Facebook

Lokalizacja

 • Widok ogólny

 • Dojazd z dworca PKP Toruń Główny

  Na Dworcu Głównym wsiadamy w autobus linii 22 i wysiadamy na 5-tym przystanku "Przy Kaszowniku". Z przystanku idziemy prosto ok. 150m w kierunku Placu Pokoju Toruńskiego, z którego schodzimy w ulicę Chłopickiego i kierując się nią dochodzimy do Hostelu Przystanek Toruń.

 • Trasa z dworca PKP Toruń Miasto

  Po wyjściu z dworca PKP Toruń Miasto skręcamy w lewo, idziemy schodkami w dół, przechodzimy pod mostem kolejowym i tuż za mostem (po lewej stronie) wchodzimy z powrotem na górę. Budynek na wprost to Hostel Przystanek Toruń.

 • Trasa z dworca PKS

  Po wyjściu z dworca PKS skręcamy w lewo i kierujemy się prosto ulicą Dąbrowskiego w kierunku Placu Św. Katarzyny, następnie skręcamy w lewo w ulicę Dobrzyńską i dochodzimy do Placu Pokoju Toruńskiego, z którego schodzimy w ulicę Chłopickiego i kierując się nią dochodzimy do Hostelu Przystanek Toruń.

 • Dojazd z Bydgoszczy

  Do Torunia wjeżdżamy Szosą Bydgoską i utrzymujemy kierunek Warszawa/Olsztyn, jedziemy kolejno ulicami Broniewskiego, Kraszewskiego, Czerwoną Drogą, Odrodzenia, następnie ulicą Przy Kaszowniku, skręcamy w prawo ku Placu Pokoju Toruńskiego, z którego zjeżdżamy w ulicę Chłopickiego i kierując się nią dojeżdżamy do Hostelu Przystanek Toruń.

 • Dojazd z Gdańska

  Do Torunia wjeżdżamy i jedziemy cały czas prosto ulicą Grudziądzką, przechodzącą w Warneńczyka, a następnie Przy Kaszowniku, którą dojeżdżamy do Placu Pokoju Toruńskiego, z którego zjeżdżamy w ulicę Chłopickiego i kierując się nią dojeżdżamy do Hostelu Przystanek Toruń.

 • Dojazd z Warszawy

  Do Torunia wjeżdżamy Szosą Lubicką, następnie jedziemy ulicami Lubicką i Traugutta kierując się do centrum, przed mostem kolejowym skręcamy w prawo w ulicę Waryńskiego, którą dojeżdżamy do Placu Pokoju Toruńskiego, z którego zjeżdżamy w ulicę Chłopickiego i kierując się nią dojeżdżamy do Hostelu Przystanek Toruń.

 • Dojazd z Poznania

  Do Torunia wjeżdżamy ulicą Poznańską, trzymając się 15tki skręcamy w lewo, przejeżdżamy przez Plac Armii Krajowej, a następnie Most im. J. Piłsudskiego. Z mostu zjeżdżamy pierwszym zjazdem w prawo na Bulwar Filadelfijski, którym jadąc wzdłuż murów miasta docieramy do Dworca PKP Miasto. Następnie zjeżdżamy w ulice Piastowską, którą skręcamy w prawo w Dobrzyńską i dojeżdżamy nią do Placu Pokoju Toruńskiego, z którego zjeżdżamy w ulicę Chłopickiego i kierując się nią dojeżdżamy do Hostelu Przystanek Toruń.