Polub nas na Facebook

Konferencje

Przystanek Toruń stwarza doskonałe warunki do organizacji imprez typu: szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne oraz spotkania firmowe. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, obiekt zapewnia kompleksową i sprawną organizację wydarzeń biznesowych na ponad 130 osób.

Przystanek Toruń na potrzeby organizacji konferencji i szkoleń dysponuje:
- klimatyzowaną i nowoczesną salą konferencyjną i szkoleniową
- elegancką salą bankietową
- własnym zapleczem gastronomicznym i lobby barem
- ponad 130 miejscami noclegowymi
- bezpłatnym parkingiem

Zespół profesjonalistów zapewni Państwu najwyższy poziom organizacji oraz obsługi konferencji i szkoleń biznesowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z dbałością o dopasowanie oferty i menu do oczekiwań naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Szkolenie Toruń
Szkolenie Toruń
Szkolenie Toruń
Szkolenie Toruń

 

Hostel Przystanek Toruń oferuje swoim Gościom obszerną i nowoczesną znajdującą się na I piętrze, salę konferencyjną, która doskonale nadaje się do organizacji zarówno dużych i małych szkoleń, jak i konferencji, prezentacji, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Na mniejsze spotkania zapraszamy Państwa do mniejszej sali ulokowanej na II piętrze hostelu.

Zapewniamy Państwu pełną obsługę w zakresie organizacji konferencji, szkoleń czy bankietów. Doświadczony zespół z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze sali, menu przerw obiadowych czy kawowych, czy organizacji wolnego czasu.