info ico

POGODA

Wybierz termin pobytu

Wybierz standard

Hostel

Przystanek Toruń


Stylowo i w dobrej cenie

 

Zapraszamy do Hostelu Przystanek Toruń, który zachwyca swoich gości oryginalnym wystrojem nawiązującym do tematu kolei i podróży. Idealne rozwiązanie dla turystów poszukujących ciekawych miejsc z charakterem oraz zakwaterowania w dobrej cenie.

 

Oferta hostelowa

 

Przystanek Toruń posiada w swojej ofercie 26 pokoi hostelowych, w tym pokoje 1,2,3, 4 i 5 - osobowe. Wszystkie pokoje znajdują się na drugim piętrze, posiadają łazienkę, mają wystrój klasyczny w stonowanych barwach.

Zobacz prezentację pokoi hotelowych

Dodatkowe informacje:

1. bezpłatny, monitorowany parking dla samochodów osobowych
2.bezpłatny dostęp do WiFi
3.pokoje dla niepalących
4.dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez osobnego łóżka)
5.doba hostelowa trwa od 15:00 do 11:00 dnia następnego
6.przy pobytach na minimum 2 doby sprzątanie na życzenie
7.wyposażona kuchnia dla Gości

Goście mogą skorzystać z oferty śniadań hotelowych, serwowanych w formie bufetu szwedzkiego (Hostel zastrzega sobie prawo do podania śniadania a'la carte w przypadku małego obłożenia) oraz z oferty Bistro Lokomotywa serwującego dania kuchni polskiej.

 

Dogodna lokalizacja

 

Hostel zlokalizowany jest na obrzeżach słynnej, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, toruńskiej Starówki. Od Rynku Starego Miasta dzieli go 15 minutowy spacer, zaś odległość do Bulwaru Filadelifjskiego -popularnej promenady biegnącej nad brzegiem Wisły, to jedynie 350 metrów.
 

Zobacz Mape
 

Dla rodzin i grup turystycznych

 

Dzięki niezwykłej kolejowej atmosferze i różnorodności oferty pokoi wieloosobowych, hostel cieszy się dużą popularnością wśród rodzin odwiedzjących Toruń. Z myślą o tych Gościach regularnie przygotowujemy oferty promocyjne na dłuższe rodzinne pobyty.

Hostel posiada nowoczesne i rozbudowane zaplecze restauracyjne, jest przygotowany do przyjęcia grup turystycznych w tym szczególnie grup szkolnych i młodzieżowych.

ZOBACZ OFERTĘ DLA GRUP

 
design by : LEMONPIXEL.pl